PRENUMERUOK IR LAIMĖK Marc O‘Polo kompiuterio dėklą

WWW.BRANDSALES.LT el. parduotuvės organizuojamo Marc O‘Polo žaidimo „PRENUMERUOK IR LAIMĖK Marc O‘Polo kompiuterio dėklą" taisyklės:

 1. Prenumeruok Brandsales.lt naujienlaiškį nuo 2023 spalio 20 iki lapkričio 5 ir laimėk MarcO‘Polo kompiuterio dėklą.
 2. Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, El. p. labas@brandsales.lt.
 3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi užsiprenumeruoti Brandsales naujienlaiškį el. parduotuvėje www.brandsales.lt.
 4. Loterijos būdu, iš visų užsiprenumeravusiųjų www.brandsales.lt dalyviųbus traukiami 4 kompiuterių dėklų laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizą.
 5. Prizų spalva gali skirtis nuo nuo pateiktų prizų nuotraukose.
 6. Prenumaratos formoje reikės nurodyti el. paštą.
 7. Laimėtojas, loterijos būdu bus traukiamas 2023 lapkričio 6 d. Laimėtojo vardas ir pavardė bus paskelbti viešai. Laimėtojas, laimėjęs prizą, bus informuotas dalyvio nurodytu el. paštu. Laimėtas prizas bus išsiunčiamas per kurjerio tarnybą į nurodytą paštomatą Lietuvoje iki 2023 11 30 d.
 8. Jeigu laimėtojas neatsakys į laišką arba neatsiims laimėto prizo iš paštomato, laimėjimas bus anuliuojamas ir prizas neišduodamas.
 9. Laimėtas prizas negali būti pakeistas jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.
 10. Pasirinkdamas dalyvauti žaidime ir užpildydamas dalyvio anketą, dalyviai pateikia savo el. paštą, ir tokiu būdu sutinka, kad žaidimo organizatorius ar jo paskirti asmenys tvarkytų dalyvio pateiktus asmens duomenis žaidimo organizavimo, administravimo tikslais, siekiant nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus.
 11. Dalyvaudami Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi ir naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais (naujienlaiškių siuntimas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą).
 12. Siųsdami duomenų subjektui tiesioginės rinkodaros turinio informaciją el. laišku ar kita forma, suteikiame klientui patogią, nemokamą ir paprastą (lengvą) galimybę atsisakyti tolesnio tokios informacijos gavimo. Informaciniame pranešime ar naujienlaiškyje tereikia paspausti informacinių pranešimų ir naujienlaiškių siuntimo paslaugos prenumeratos atšaukimo nuorodą arba informaciją, kaip atsisakyti informacinio pranešimo.
 13. Pasirinkdami dalyvauti žaidime dalyviai taip pat sutinka, kad laimėjimo atveju jų kaip laimėtojo (vardas, pavardė) bus paskelbti viešai. Informacija apie laimėtojus viešinama Organizatoriaus administruojamose socialinių tinklų paskyrose. 
 14. Asmens duomenų valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, el. p. labas@brandsales.lt. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
 15. Asmens domenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis, apriboti duomenų tvarkymą, prašyti perkelti savo duomenis ar pateikti skundą priežiūros institucijai.
 16. Visais atvejais duomenų tvarkymo klausimu kreipkitės labas@brandsales.lt.