Prekių pristatymas

Kokia prekių pristatymo tvarka ir kaina?

Išsiuntus prekes iš mūsų sandėlių, Jūs gausite automatinį užsakymo išsiuntimo patvirtinimą nurodytu elektroniniu paštu, nuo to momento prekės bus išsiųstos - perduotos kurjeriui per 12-36 valandas darbo dienomis ir pristatytos Jūsų pasirinktu pristatymo būdu. 
Pristatymo paslaugos kaina:

  • per OMNIVA į Omniva terminalus 3,00 Eur, perkant už 30 Eur ir daugiau - NEMOKAMAS 
  • per OMNIVA kurjerį gavėjo adresu 5,00 Eur, perkant už 30 Eur ir daugiau - NEMOKAMAS 
  • per Venipak į LP Express terminalus 2,00 Eur, perkant už 30 Eur ir daugiau - NEMOKAMAS 

Šios kainos nepriklauso nuo siuntos dydžio ar svorio bei taikomos visuomet, nebent tuo metu galioja išskirtiniai pasiūlymai, kurių metu galimas nemokamas pristatymas.

Pristatymas per Omniva kurjerius:
Brandsales.lt internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes "Omniva" įgaliotas kurjeris Jums pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Siunta pristatoma ant siuntos nurodytu gavėjo adresu kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo iš Brandsales.lt sandėlio dienos. Prieš pristatydamas siuntą gavėjui, Omniva kurjeris susisiekia su siuntos gavėju telefonu, nurodytu ant siuntos, ir informuoja jį apie numatomą siuntos pristatymo laiką. Nepavykus susisiekti su siuntos gavėju telefonu, Omniva kurjeris pristato siuntą gavėjui ant siuntos nurodytu gavėjo adresu. Pristatymo metu, nepavykus įteikti siuntos ne dėl Omniva kurjerio kaltės, Omniva kurjeris sms žinute informuoja apie siuntos pristatymą į Omniva terminalą. Siuntos gavėjo neatsiimta arba ne dėl Omniva kurjerio kaltės neįteikta siunta, pasibaigus siuntos saugojimo terminui, grąžinama Brandsales.lt.
SVARBU: Primename, kad turite pasirinkti prekių pristatymo adresą, kuriuo būsite, kai kurjeris pristatys Jums prekes. Jeigu pasirinktu laiku būsite kitu adresu, jį ir įveskite, pavyzdžiui, darbovietės adresą.

Pristatymas į OMNIVA/LP Express/Venipak terminalus:
OMNIVA/LP Express išsiunčia siuntos gavėjui pranešimą apie siuntos gavimą terminale trumpąja žinute (SMS) ir elektroniniu paštu. SMS žinutėje bei el. laiške bus nurodytas paštomato durelių kodas. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato.

Siuntų terminale siunta laikoma iki datos nurodytos sms žinutėje, kad užsakymas jau yra Omniva/LP Express terminale ir jį jau galima atsiimti. Pasibaigus sms žinutėje nurodytui terminui ir nepasinaudojus siuntos atsiėmimo paslauga, siunta yra grąžinama į Brandsales.lt.

Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.