Žaidimas „PRENUMERUOK IR LAIMĖK DOVANŲ"

WWW.BRANDSALES.LT el. parduotuvės organizuojamo Tommy Hilfiger žaidimo „PRENUMERUOK IR LAIMĖK DOVANŲ" taisyklės:

Prenumeruok Brandsales.lt naujienlaiškį nuo 2023 gruodžio 15 d. iki 2024 sausio 2 d. ir laimėk Tommy Hilfiger prizus.

 1. PRENUMERUOK IR LAIMĖK DOVANŲ" žaidimas vyksta ir jame registruotis gali žaidėjai Lietuvoje 2023 gruodžio 15 d. iki 2024 sausio 2 d.
 2. Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, El. p. labas@brandsales.lt.
 3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi užsiregistruoti Brandsales naujienlaiškį el. parduotuvėje www.brandsales.lt.
 4. Loterijos būdu, iš visų užsiregistravusiųjų www.brandsales.lt dalyvių, bus traukiami 2 Tommy Hilfigier avalynės poros ir 5 Tommy Hilfigier batų dėklų laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizus.
 5. Registracijos formoje reikės nurodyti el. paštą. Registracija www.brandsales.lt  yra nemokama.
 6. Laimėtojas, loterijos būdu, bus traukiamas 2024 sausio 3 d. Laimėtojo vardas ir pavardė bus paskelbti viešai. Laimėtojas, laimėjęs prizą, bus informuotas dalyvio nurodytu el. paštu. Laimėtas prizas bus išsiunčiamas per kurjerio tarnybą į nurodytą paštomatą Lietuvoje iki 2024 01 31.
 7. Jeigu laimėtojas neatsakys į laišką arba neatsiims laimėto prizo iš paštomato, laimėjimas bus anuliuojamas ir prizas neišduodamas.
 8. Laimėtas prizas negali būti pakeistas jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.
 9. Pasirinkdamas dalyvauti žaidime ir užpildydamas dalyvio anketą dalyvis pateikia savo el. paštą, asmens duomenis (vardas, pavardė) ir tokiu būdu sutinka, kad žaidimo organizatorius ar jo paskirti asmenys tvarkytų dalyvio pateiktus asmens duomenis žaidimo organizavimo, administravimo tikslais, siekiant nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus.
 10. Dalyvaudamas dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi ir naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais (naujienlaiškių siuntimas į Jūsų nurodytą elektroninį paštą).
 11. Siųsdami duomenų subjektui tiesioginės rinkodaros turinio informaciją el. laišku ar kita forma, suteikiame klientui patogią, nemokamą ir paprastą (lengvą) galimybę atsisakyti tolesnio tokios informacijos gavimo. Informaciniame pranešime ar naujienlaiškyje tereikia paspausti informacinių pranešimų ir naujienlaiškių siuntimo paslaugos prenumeratos atšaukimo nuorodą arba informaciją, kaip atsisakyti informacinio pranešimo
 1. Pasirinkdami dalyvauti žaidime dalyviai taip pat sutinka, kad laimėjimo atveju jų kaip laimėtojo (vardas , pavardė) bus paskelbti viešai. Informacija apie laimėtojus viešinama Organizatoriaus administruojamose socialinių tinklų paskyrose. 
 2. Asmens duomenų valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, El. p. labas@brandsales.lt. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
 3. Asmens domenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis, apriboti duomenų tvarkymą, prašyti perkelti savo duomenis ar pateikti skundą priežiūros institucijai.
 4. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus naudojami tik šiose taisyklėse apibrėžtais tikslais.
 5. Visais atvejais duomenų tvarkymo klausimu kreipkitės labas@brandsales.lt.